Firma prowadzi działalność od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej, następnie podjęliśmy produkcję okien i drzwi drewnianych. Ze względu na potrzeby rynku, w 2010 roku przebranżowiliśmy się na produkcję metalowych elementów stolarki otworowej, dzisiaj również PCV.  Jednocześnie dokonaliśmy poważnych inwestycji w nieruchomości oraz maszyny i urządzenia, które obecnie stanowią zaplecze technologiczne zakładu produkcyjnego. Zaplecze to jest wykorzystywane w bieżącej działalności oraz sukcesywnie modernizowane w celu utrzymania konkurencyjności firmy oraz dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się  rynku.

Łączna wartość zakupionego w tym okresie majątku trwałego oraz inwestycji w rozwój firmy od 2011 do końca 2015 roku wyniosła ponad 1 000.000,00 złotych. Obecnie produkujemy stolarkę aluminiową i PCV. Większość produkcji sprzedajemy przede wszystkim na rynek francuski, belgijski i luksemburski co stanowi około 80% przychodów.

Jednocześnie wykonujemy także montaże urządzeń, konstrukcji instalacji na zlecenie  kontrahentów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i licznym kontaktom jesteśmy w stanie zaproponować i zrealizować każde rozwiązanie techniczne z powszechnie używanych materiałów z jakich wykonane są okna włącznie z konstrukcjami ogniotrwałymi, stalowymi i systemami osłonowymi fasad.

Dzięki kolejnym sukcesom firmy, w ramach rozwoju, w 2017 roku postanowiliśmy jeszcze raz zainwestować w nowy projekt ze wsparciem unijnym. Działanie polegało na zakupie maszyn i urządzeń oraz oprogramowania umożliwiających rozpoczęcie nowoczesnej produkcji okien i drzwi z PCV oraz rolet. Zdecydowanie wprowadziliśmy  najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. Zakupione maszyny są najnowszymi w branży produkcji okien, drzwi oraz rolet dostępnych na rynku, spełniają wszelkie normy jakościowe, ekologiczne i bezpieczeństwa,  krajowe i europejskie.

Czynnikiem innowacyjnym w oferowanych produktach jest sposób ich wykonania oparty na nowoczesnym oprogramowaniu umożliwiającym personalizację (indywidualizowanie zamówienia) produkcji i usługi. Oferujemy produkt kompletny – gotowy do montażu przez firmę monterską, w rozumieniu, że u odbiorcy docelowego produkt kompletny składa się z okna z zamontowaną roletą, prowadnicami i często z parapetem zewnętrznym. Wszystkie elementy okna – w tym rolety będą przygotowane tak, aby można je było zamontować w całości, od razu. Okno „wyjedzie” z fabryki z zamontowaną już roletą, prowadnicami i parapetem. W firmach będących naszą konkurencją nie można realizować tak przygotowanych zamówień, można zakupić tylko towary produkowane oddzielnie, do samodzielnego montażu na budowie.

Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość montażu przez własnych doświadczonych fachowców znających produkt i technologię. Dysponujemy własnym transportem, własnymi 3-5 osobowymi, w pełni wyposażonymi brygadami monterskimi. Nasi ludzie pracują przy realizacji inwestycji także poza granicami Polski, znają więc ciężar odpowiedzialności za instalowany produkt.